ÇELİK YAPI

ÇELİK YAPILAR

Konfor Prefabrik olarak farklı ürün gruplarındaki ürünlerimizi kamp yapıları gibi projelerde birlikte kullanmaktayız. Kamp yapılarında ihtiyaç duyulan çamaşırhane, depo, atölye gibi geniş açıklık gerektiren yapılarda çelik yapı çözümlerimiz kullanılmaktadır. Bu gibi büyük mekanlar için dinamik ve statik yükler dikkate alınır ve çelik yapı statik hesapları çok önem taşır. Alanında uzman ve tecrübeli teknik ekibimiz tarafından üretim için çizimleri ve detayları hazırlanan çelik yapıların montajı da, yine uzman montaj kadromuz tarafından gerçekleştirilir.
Kullandığı makina ve teknik ekipmanlarda sürekli iyileştirmeyi ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ilke edinen Konfor Prefabrik tüm ürünlerinde olduğu gibi çelik yapı ürünlerinde de en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Celik yapilar 20m – 30m ve 40 m açıklıklarında çoklu bloklar ile 10 m açıklıkta tek bloklar teşkil edilmektedir. Standart olarak 4m – 5m – 6m yükseklikte detaylandırılır. Yapıların boyunda kullandığımız aks mesafesi 2,5m olarak üretilir. Yapısal çelik profillerin de kısmen kullanıldığı çelik yapı sistemleri, yalıtımsız ve yalıtımlı olarak 2 şekilde uygulanabilir.

Çelik Yapı Kullanım Alanları

 • Depo
 • Atölye
 • Soğuk Oda Depoları
 • Garaj

  Gerek bireysel olsun gerek toplu konut çalışması her binaya aynı özen ve hassasiyetle yaklaşan KONFOR PREFABRİK konut sektöründe adından söz ettiren bir firmadır. Prefabrik evlerde yaşam kalitenizi ve konforunuzu arttırmak için sürekli arge ve ürge çalışmalarımız devam etmektedir.

  TELEFON

  0534 851 49 91

  EMAIL

  info@konforprefabrik.com

  Cart